Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7099
Stary 13.01.2009, 16:36
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak.


Mi też się tak wydaje.
Na pewno Żuraw bez formy jest lepszy niż Zieńczuk bez formy. Bo Zieńczuk jak jej nie ma, to całkiem go nie widać, chowa się itd...a nam potrzeba lidera w ofensywie.
Rozumiem, że niektórzy mają sentyment do tych zawodników, ale sport jest brutalny, nie grasz, odstajesz, wypadasz. I lepiej, żeby w naszym klubie dość szybko zaczęli korzystać z tej prostej reguły, a nie liczyli, że ten może w następnej rundzie Zieńczukowi się uda. Jeśli byłaby możliwość, ja bym ich zamieniał za Żurawia. Ale jeśli nikt miałby nie przyjść, to poczekałbym z przedłużaniem z nimi kotraktu do końca rundy. Niech się wykażą. Na pewno im to nie zaszkodzi.
nie widziales chyba zurawia bez formy, w wiekszosci meczow repry nie było go widac wlasnie, nic nie robił, no moze czasem do tyłu podał w larissie tez zdarzaja mu sie takie przestoje no ale te kilka bramek ma ...

Odpowiedz cytując