JarTSW napisał(a):

|
W naszej? dobry mecz oglądałeś?
|
Polska : Serbia 1:0. Strzelił Boguski a Tyrała pierwszą połowę zagrał na prawym skrzydle.
Co do sharbiniego : nie mówię żeby go brać od zaraz bo jego brat kosztuje 3.000.000M ojro tylko żeby wziąć go na testy. Tak samo zresztą wszystkich. przejrzałem Chorwację i wybrałem moim zdaniem najlepszą (realną) piątkę dla Wisły.