Wyświetl pojedynczy post
TSW06
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1523
Stary 13.01.2009, 16:34
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
W naszej? dobry mecz oglądałeś?
Polska : Serbia 1:0. Strzelił Boguski a Tyrała pierwszą połowę zagrał na prawym skrzydle.
Co do sharbiniego : nie mówię żeby go brać od zaraz bo jego brat kosztuje 3.000.000M ojro tylko żeby wziąć go na testy. Tak samo zresztą wszystkich. przejrzałem Chorwację i wybrałem moim zdaniem najlepszą (realną) piątkę dla Wisły.
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..
."
Odpowiedz cytując