Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3275
Stary 12.01.2009, 22:55
Temat założony
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5261
trudny wybór, latka lecą, pamięć już nie ta czy dany piłkarz akurat w tych latach był w formie...

Od 1990 r pamiętam pierwsze oglądane mecze a MŚ we Włoszech. Jakoś tak utkwiły w pamięci bardziej niż jakikolwiek inny mundial, choćby ostatni. Ten płacz Diego w przegranym finale z Helmutami, wspaniały Caniggia, przepychanka Rijkarda z Volerem, Gazza... ach