Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4923
Stary 12.01.2009, 22:41
....z cyklu komuterowych,

Od jakiegoś czasu mam problem ze ściąganiem plików poprzez sięc torrent, mianowicie komputer samoczynnie się zawiesza w czasie gdy cos sciągam. Ostatnimi czasy strasznię się to często powtarza i w sumie bardzo szybko, bo już po kilku minutach od zastartowania programu. Program: uTorrent, System: vista. Zaznaczam ze gdy korzystam z komutera bez właczonego klienta sieci torent to problem zawieszania nie istnieje.
Wiec jeśli ktoś miał doczynienia z takim problemem to prosze o pomoc.

edyta:a da jakoś rade przejąc ściąganie pliku w innym programie/po reinstalacji? bo mam blisko 90% dużego pliku
siostra edyty: dzieki za pomoc born2b3k i Tylko_Wisła!

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując