FraMat napisał(a):

Zgadzam się ze Zbigniewem Hołdysem. To są zdemoralizowane ch... - powiedział Jerzy Owsiak na konferencji prasowej, odnosząc się do żądań artystów, którzy chcieli wysokich honorariów za występy podczas XVII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozumiem, że Pan Owsiak ze zbiórek WOŚP nie pobiera dla siebie nic i w związku z tym nie jest zdemoralizownym ch...
|
Jest jakieś źródło dotyczące ewentualnej kwoty, która miałaby być pobierana przez organizatora kwesty ?
Owsiak oprócz organizowania WOŚP ma także inne zajęcia, z których czerpie korzyści majątkowe, więc wątpie żeby cokolwiek z wrzucanych do puszek pieniędzy trafiało do jego kieszeni. Gdyby tak jednak było, to zapewne w przeciągu 17 lat jakiś szwindel wyszedłby na jaw, wszak media są wyjątkowo łase na sensację.
Jeśli chodzi o "artystów" żądających wysokiego wynagrodzenia z gry w koncertach charytatywnych, to jestem jak większośc oburzony i chętnie poznałbym nazwiska tych dorobkiewiczów.