<Crasch> napisał(a):

Życie prywatne Żurawskiego to jego sprawa i prosze tu przynajmniej w tym temacie nie pisac o takich rzeczach.
Co wyście sie tak uczepili tego Romeu? czy gdzieś było napisane/powiedziane że sie nimi nasi działacze interesują? przynajmniej ja tego nie widziałem ale jeśli ma ktoś linka do tematu gdzie pisze że wyraźnie w tym okienku maja jakies plany wobec niego prosiłbym o umieszczenie jakiego wiaygodnego linka.
Ciekaw jestem tego Siilanpy, jego wyniki w lidze Finlandzkiej na pewno wyglądają obiecująco, ale czy jednak jest to zawodnik lepszy od Pawełka ? tego niestety nie potrafie stwierdzic bo nie widziałem żadnego meczu z jego udziałem. Obiecująco wygląda fakt że sam piłkarz zgłasza chęc zagrania w Krakowie, fajnie by było gdyby zagrał już teraz a nie za pół roku
|
Linka mi sie teraz nie chce szukać, ale była mowa (Bednarz mówił), że jeśli nie uda mu się sprowadzić Marcelo i Romeu latem, to spróbują zimą. W tym okienku nic o nim nie wspominali.