Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3260
Stary 12.01.2009, 22:02
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
wiem!

niech każdy chętny zrobi, i wybierzemy do 11 właściwej tych najczęściej wybieranych

może by tak nowy temat na to?
Bardzo dobry pomysł, ale trzeba to jakoś doprecyzować. Dla jednych końcówka dwudziestego wieku to lata 1990-2000, dla innych 1995-2000, a dla jeszcze innych 1980-2000. No i przydałoby się żeby nie zakończyło się najazdem najwierniejszych fanów Wisły, którzy do jedenastki końca dwudziestego wieku wstawiają Brożka i Błaszczykowskiego .