ech, a do nas Henry nie chciał przyjść :(
a co do kibiców Lecha to typowi kibice sukcesu z nich. Pamiętam jak na przełomie września i października rozległo się na ich stadionie huralne "Miał być mistrz polski a będzie mistrz wielkopolski". Teraz zachowują się jakby majstra mieli w kieszeni a Barca (szczególnie że już bez Messiego) modli się żeby nie wylosować ich w grupie LM.
a co do postu Marszałka to

faktycznie Lech powinien napisać do PZPN żeby kazali mu płacić większy czynsz bo to takie nieładne i wogóle że chcieliby zatrudnić Zdziska do koszenia trawnika bo za darmo? Przecież to oszukiwanie konkurencji.