Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3574
Stary 12.01.2009, 21:56
ech, a do nas Henry nie chciał przyjść :(

a co do kibiców Lecha to typowi kibice sukcesu z nich. Pamiętam jak na przełomie września i października rozległo się na ich stadionie huralne "Miał być mistrz polski a będzie mistrz wielkopolski". Teraz zachowują się jakby majstra mieli w kieszeni a Barca (szczególnie że już bez Messiego) modli się żeby nie wylosować ich w grupie LM.

a co do postu Marszałka to faktycznie Lech powinien napisać do PZPN żeby kazali mu płacić większy czynsz bo to takie nieładne i wogóle że chcieliby zatrudnić Zdziska do koszenia trawnika bo za darmo? Przecież to oszukiwanie konkurencji.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 12.01.2009 o godz. 21:58.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując