chodzi mi raczej o cały brazylijski futbol, ich styl grania. Owszem Ronaldo strzelał te niesamowite bramki, ale czy teraz za to płaci.
Jestem skłonny negocjować co do Gazzy i Lizarazu
co do premier league, ciekawo kto kupi Rory'ego Delapa. Ktoś to zrobi na pewno, bo tego jego auty to majstersztyk

lepsze niż szarancza!
ale ta jedenastka to moim zdaniem. zawodnicy, którzy na mnie robili największe wrażenie, których pamiętam z dzieciństwa.