vote-for-mikey napisał(a):

Delikatne zmiany przeprowadzone
wybacz, ale Brazyle nigdy mnie specjalnie nie kręcili
|
Wiesz, nie chodzi o kręcenie, ale to co robił Ronaldo w Barcelonie to dla mnie w tamtych czasach było niewiarygodne
vote-for-mikey napisał(a):

Jak można kibicować czemukolwiek innemu niż rubinowa drużyna z miasta granitu?
wyrazy współczucia
|
Dziękuję, jestem małofajny
