Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 12.01.2009, 20:07
Dzisiaj zaprezentowano nowe Ferrari F60 z okazji 60 sezonu w F1.



http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=10705

Ferrari moim zdaniem znowu udowodniło wszystkim że ich dewiza "Wyprodukowanie brzydkiego i pięknego samochodu kosztuje tyle samo, dlaczego więc nie skupić się na pięknym"
Odpowiedz cytując