Dzisiaj zaprezentowano nowe Ferrari F60 z okazji 60 sezonu w F1.
http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=10705
Ferrari moim zdaniem znowu udowodniło wszystkim że ich dewiza "Wyprodukowanie brzydkiego i pięknego samochodu kosztuje tyle samo, dlaczego więc nie skupić się na pięknym"