Temat: Medycyna
Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 12.01.2009, 19:28
sndr napisał(a):Wyświetl post
Sprawa wygląda tak. Mam opryszczkę na brodzie i wyglądam jak "pół d^&y zza krzoka". Skończył mi się Zovirax i udało mi się dzisiaj dostać zamiennik w postaci Antiviru [Zoviraxu nie mieli]. Jakie macie doświadczenia z tym paskudztwem i co polecacie do wyleczenia? Podczas wizyty u alergologa polecono mi właśnie Zovirax, ale z tego co wiem nie każdemu pomaga [jak zresztą wszystkie inne maści oparte na akcylowirze].
Polecam VRATIZOLIN - polski odpowiednik Zoviraxu. Mam zaprzyjaźnioną aptekę i tam mi to polecili: skład taki sam jak Zovirax tylko firma inna (polska Jelfa z Jeleniej Góry) więc tańszy. Antivir gorszy - info z tej samej apteki. Wypróbowane!
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując