sndr napisał(a):

|
Sprawa wygląda tak. Mam opryszczkę na brodzie i wyglądam jak "pół d^&y zza krzoka". Skończył mi się Zovirax i udało mi się dzisiaj dostać zamiennik w postaci Antiviru [Zoviraxu nie mieli]. Jakie macie doświadczenia z tym paskudztwem i co polecacie do wyleczenia? Podczas wizyty u alergologa polecono mi właśnie Zovirax, ale z tego co wiem nie każdemu pomaga [jak zresztą wszystkie inne maści oparte na akcylowirze].
|
Polecam
VRATIZOLIN - polski odpowiednik Zoviraxu. Mam zaprzyjaźnioną aptekę i tam mi to polecili: skład taki sam jak Zovirax tylko firma inna (polska Jelfa z Jeleniej Góry) więc tańszy. Antivir gorszy - info z tej samej apteki. Wypróbowane!