|
A ja jestem trochę innego zdania jeśli chodzi o Mistrza ... Jeżeli zdobędziemy go w aktualnym składzie(bez Garguły) to w pucharach poniesiemy po raz kolejny sromotną klęskę. Po prostu będzie to kolejny raz pokazanie, że tą zasraną ligę można wygrać, bez wzmocnień, zawodnikami za darmo, bez konkretnej siatki skautingu itd. Po prostu będziemy stali tam gdzie stoimy teraz. Może RN i reszta ludzi, która zarządza klubem nauczą się coś jak przegramy i do tego nie awansujemy do pucharów. Chociaż w sumie już raz coś takiego było i średnio to przeszło, a zaraz po zdobyciu mistrzostwa i tak był dramat ...
|