Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .
Offline
#
3212
12.01.2009, 18:08
E tam xD jak chodzisz do szkoły to już z górki ja niestety nie dostosowałem się do tego i mam 8 ocen ndst do półrocze :<
Wisła
Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!
Kompot [*] Będziemy pamiętać!
AbdulTsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AbdulTsw
Znajdź inne posty napisane przez AbdulTsw