Temat: Medycyna
Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 12.01.2009, 14:13
Sprawa wygląda tak. Mam opryszczkę na brodzie i wyglądam jak "pół d^&y zza krzoka". Skończył mi się Zovirax i udało mi się dzisiaj dostać zamiennik w postaci Antiviru [Zoviraxu nie mieli]. Jakie macie doświadczenia z tym paskudztwem i co polecacie do wyleczenia? Podczas wizyty u alergologa polecono mi właśnie Zovirax, ale z tego co wiem nie każdemu pomaga [jak zresztą wszystkie inne maści oparte na akcylowirze].
Odpowiedz cytując