wislak68: W sumie racja, w pierwszym poście na temat edukacji nie zważyłem słów i zagalopowałem się, mój błąd.
darotsok73: Znamy poglądy Gertycha. On i jego ojciec utożsamia się z nacjonalizmem. Ty natomiast nazywając go "brunatnym" utożsamiasz go z nazizmem (niemieckim narodowym socjalizmem). Nie widzisz różnicy między polskim nacjonalizmem a nazizmem?
Odnośnie 5 piw, to poczytaj sobie o Salucie rzymskim
http://www.upr.szczecin.pl/index.php...id=53&Itemid=2 , bo wydaje mi się, że utożsamiasz go tylko z Heil Hitler z powodu niewiedzy. I jeszcze masz taką ciekawostkę
http://tinypic.com/view.php?pic=6cq6k8z