|
To trochę dziwne, gdyż przed tym sezonem, podobno tak napalaliśmy się na Nei'a (ponad 700k euro?), Tristana (kontrakt 500 k euro?), w prasie nawet mówiono o Smolarku(żal?). Tak niby Cupiał chciał wejść do LM ^^ Czar prysł po tym, jak trafiliśmy na Barcę...
To może chłop sobie sprawy nie zdaje, o co walczymy?
|