Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7050
Stary 12.01.2009, 13:06
To trochę dziwne, gdyż przed tym sezonem, podobno tak napalaliśmy się na Nei'a (ponad 700k euro?), Tristana (kontrakt 500 k euro?), w prasie nawet mówiono o Smolarku(żal?). Tak niby Cupiał chciał wejść do LM ^^ Czar prysł po tym, jak trafiliśmy na Barcę...

To może chłop sobie sprawy nie zdaje, o co walczymy?
Odpowiedz cytując