wtf napisał(a):

qazwsx123:
Na przykładzie szkolnictwa wyższego możesz sobie porównać na jak "wysokim" poziomie stoi szkolnictwo prywatne
|
rozumiem, że to dla kontrasu, aniżeli bardziej przeciw...
zarówno prywatne jak i państwowe muszą przestrzegac pewnych reguł, więc to obu typów dotyczy...
patrząc na przykład wyższej szkoły koźmińskiego z Wawy to dziś jest prtzez niektórych stawiana razem z "ekonomicznymi" jakby nie było postęp sporu zważywszy na kilkanaście lat istnienia

PS. nie zebym sie z tobą nie zgdzał w pozostałych kwestaich, to tak dla równowagi piszę
