Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2508
Stary 12.01.2009, 11:43
wtf napisał(a):Wyświetl post
qazwsx123:
Na przykładzie szkolnictwa wyższego możesz sobie porównać na jak "wysokim" poziomie stoi szkolnictwo prywatne
rozumiem, że to dla kontrasu, aniżeli bardziej przeciw...
zarówno prywatne jak i państwowe muszą przestrzegac pewnych reguł, więc to obu typów dotyczy...
patrząc na przykład wyższej szkoły koźmińskiego z Wawy to dziś jest prtzez niektórych stawiana razem z "ekonomicznymi" jakby nie było postęp sporu zważywszy na kilkanaście lat istnienia
PS. nie zebym sie z tobą nie zgdzał w pozostałych kwestaich, to tak dla równowagi piszę