Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#932
Stary 11.01.2009, 22:27
Wygląda, że Petrescu jest drugim, po Franku, wywoływaczem napięć forumowych .
Przewałkowano już ten temat prawie tyle samo razy, co odejście Franka.
Może dać już obu trochę spokoju bo im czkawka w stan chroniczny przejdzie.
Jednym się gra Wisełki Petrescu podobała, innym nie i nic nie wskazuje żeby miały tu zajść jakieś gwałtowne zmiany.
Odpowiedz cytując