Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7032
Stary 11.01.2009, 21:11
Jazda napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że puszczą w końcu Gargułe,tylko się "droczą" (hajs,hajs,hajs-tak to czytaj). A i pewnie się już napalili na Zieńia albo Cantoro...

To w takim razie jeżeli tak podchodzą do sprawy na ostatnim spotkaniu biznesowym,jezeli już bedą chcieli sie dogadać dać im nie więcej niż 100 000 € albo jeszcze lepiej Dawidowskiego
Odpowiedz cytując