Jazda napisał(a):

|
Wydaje mi się że puszczą w końcu Gargułe,tylko się "droczą" (hajs,hajs,hajs-tak to czytaj). A i pewnie się już napalili na Zieńia albo Cantoro...
|
To w takim razie jeżeli tak podchodzą do sprawy na ostatnim spotkaniu biznesowym,jezeli już bedą chcieli sie dogadać dać im nie więcej niż 100 000 € albo jeszcze lepiej Dawidowskiego
