Wyświetl pojedynczy post
Basti_90
Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#975
Stary 11.01.2009, 20:31
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Sevi, parambuła i Genio otrzymali cd-keya. U Genio on nie zadziałał z nieznanych mi powodów. Sprawa wygląda tak że zostaje jedno miejsce wolne ( o ile Sevi i parambuła nie przesłali kodu osobie trzeciej )
Kto napisze pierwszy posta po pod moim, temu wysyłam cd-keya ( Warunek - Post #941 )

WILU nie ma wyjątków,
heh no szkoda, niestety się o rok spóźniłem. Jakby jednak ktoś miał cd-keya na zbyciu, proszę o kontakt
Odpowiedz cytując