Temat
:
WOŚP w Krakowie
Wyświetl pojedynczy post
cosa nostra
Banita
Od: 12.2008
Offline
#
192
11.01.2009, 20:24
noonelikeus
napisał(a):
juz 8,5 banki pln zebrano
Zebraliśmy już: 12 423 933 PLN
Przypomne ze w zeszlym roku zebrano 13 mln dolarow USD X 2.9561 = okolo 38,5 mln zl
Ostatnio edytowane przez cosa nostra : 11.01.2009 o godz. 20:28.
cosa nostra
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez cosa nostra