Wyświetl pojedynczy post
cosa nostra
Banita
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 11.01.2009, 20:24
noonelikeus napisał(a):Wyświetl post
juz 8,5 banki pln zebrano
Zebraliśmy już: 12 423 933 PLN

Przypomne ze w zeszlym roku zebrano 13 mln dolarow USD X 2.9561 = okolo 38,5 mln zl
Ostatnio edytowane przez cosa nostra : 11.01.2009 o godz. 20:28.
Odpowiedz cytując