gianbuffon napisał(a):

wiec... godzinke temu kupilem oryginala
|
to moze podeslalbys mi cd keya

a jak nie to trudno zaczynam na 9.0.1 :/
ah i moze polecilby ktos jakis przespektywicznych graczy, którzy przejda w letnim okienku roku 2008 oczywiscie do Wisły.