Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#966
Stary 11.01.2009, 19:20
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
wiec... godzinke temu kupilem oryginala
to moze podeslalbys mi cd keya


a jak nie to trudno zaczynam na 9.0.1 :/

ah i moze polecilby ktos jakis przespektywicznych graczy, którzy przejda w letnim okienku roku 2008 oczywiscie do Wisły.
Odpowiedz cytując