impArt napisał(a):

|
TSman skąd masz taką tapetkę?
|
MackoTSW napisał(a):

Też ją mam, a o ile mnie pamięć nie myli to sam wrzucałeś ją gdzieś na forum.
|
impArt napisał(a):

No właśnie, byłem zaskoczony, że ktoś to jeszcze ma, bo to wrzucenie odbyło się jakieś 3-4 lata temu
|
nawet nie wiem gdzie ją wypatrzyłem... chyba ze 2 miesiące temu

mimo że jak mówisz stara to wciąż z jajem, bo nie jest nasrane na tym róznych różności
