Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 11.01.2009, 18:37
impArt napisał(a):Wyświetl post
TSman skąd masz taką tapetkę?
MackoTSW napisał(a):Wyświetl post
Też ją mam, a o ile mnie pamięć nie myli to sam wrzucałeś ją gdzieś na forum.
impArt napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, byłem zaskoczony, że ktoś to jeszcze ma, bo to wrzucenie odbyło się jakieś 3-4 lata temu
nawet nie wiem gdzie ją wypatrzyłem... chyba ze 2 miesiące temu mimo że jak mówisz stara to wciąż z jajem, bo nie jest nasrane na tym róznych różności
Odpowiedz cytując