TUPET, chyba malkontentem nie chcialbyc byc, a nie
malokwentem
a co do reszty zgadzam sie calkowicie. nie wiem, czy o tym nie mowia, czy jak, ale nie rozumiem, dlaczego jeszcze nie rozmawiali z klubem Fina, przeciez caly czas powtarzaja, ze sa tym bramkarzem zainteresowani.