Wyświetl pojedynczy post
Kejt
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7006
Stary 11.01.2009, 17:37
lolek8 napisał(a):Wyświetl post
Włączyłem sobie ten mecz Larisy. Wrażenia? Poziom gry sporo wyższy niż w naszej ekstraklasie,a Żuraw w tym czasie już dwa razy z zadziwiającą szybkością urwał się skrzydłem (najpierw lewym, później prawym) i nieźle wrzucił, chociaż tak naprawdę gra jako jedyny napastnik.

Po tym Żurawiu nie widać wieku. Bardzo dużo biega, gra pressingiem, wywiera presję na obrońców i bramkarza.
I co najważniejsze strzelił brameczkę.
Wisła Kraków i wszystko jasne .
Odpowiedz cytując