Ala1955 napisał(a):

Nie będę Ci radziła, żebyś sam zaczął szczekać - choć myślę, że też by pomogło - wariatów zwykle omija się na wszelki wypadek.....
|
Albo zacznę obwąchiwać wolontariuszy
Kobieta_Wislaka napisał(a):

hehe to nie problem Pio...? nie? szczególnie dzisiaj
|
Nie dzisiaj, nie szczególnie, tak! Nie pio, problem haha.
Żeby tuż po 17 tak
durne teksty pisać
