Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry
Offline
#
3142
11.01.2009, 17:06
pio
napisał(a):
Z treningu wracałem, to mnie osaczyli
To, że dość dziwną drogą do mój błąd logistyczny
Nie będę Ci radziła, żebyś sam zaczął szczekać
- choć myślę, że też by pomogło - wariatów zwykle omija się na wszelki wypadek.....
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Ala1955
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ala1955
Znajdź inne posty napisane przez Ala1955