|
Analizując naszą politykę transferową, można dojść do wniosku że na kazdym kroku robimy sobie wrogów i palimy mosty, co jest fatalne. Mamy już przechlapane w Santosie ( za to co zrobiliśmy z Marcelo), mamy przerąbane z GKS (mszczą się za Boguskiego, Matusiaka i serial z tamtej zimy z Gułą). Niedługo to nikt z nami nie będzie chciał handlować, bo kluby widzą że Wisle zależy na tym żeby za darmoche jak najlepszych grajków wyciągnąć. To jest niestety niepoważne i na dłuższą metę przyniesie nam wielu wrogów. Ja wiem że Cupiał chce jak najmniejszym kosztem wzmacniać drużynę, ale nie tędy droga. Jestem przekonany że jakby nie akcje z Boguskim czy Matusiakiem, to Guła by już u nas był....
|