tupet napisał(a):

To informacja dla tych którzy wieżą z panem Jackiem że Żuraw tu przyjdzie za darmo
macie fantazje jak pan Jacek B.
bo kasy na transfery pan Boguś niedał.
|
Nie , to raczej informacja dla tych którzy mówią, że Żuraw jest za stary, to już nie te lata i nie umie grać. Po za tym, możemy zapłacić, byle przyszedł już w zimie, natomiast jeśli Grecy go nie puszczą to jestem wrecz pewien, że przyjdzie do Wisły w lecie. Zarówno Maciek, jak i Bednarz wyrażają chęć, by wrócił, w lecie nie będzie już przeszkód.