Wyświetl pojedynczy post
marcinarsenal
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6996
Stary 11.01.2009, 16:33
tupet napisał(a):Wyświetl post
To informacja dla tych którzy wieżą z panem Jackiem że Żuraw tu przyjdzie za darmo
macie fantazje jak pan Jacek B.
bo kasy na transfery pan Boguś niedał.
Nie , to raczej informacja dla tych którzy mówią, że Żuraw jest za stary, to już nie te lata i nie umie grać. Po za tym, możemy zapłacić, byle przyszedł już w zimie, natomiast jeśli Grecy go nie puszczą to jestem wrecz pewien, że przyjdzie do Wisły w lecie. Zarówno Maciek, jak i Bednarz wyrażają chęć, by wrócił, w lecie nie będzie już przeszkód.
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem."
The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85
Odpowiedz cytując