Powiem Wam, że dawno nikt mnie tak nie rozbawił, jak Bełchatów swoją ofertą ....
Ja rozumiem, że jak na polskie warunki Garguła jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale te 700 tys. EUR to jakas szopka......
Wisła moim zdaniem przedstawiła rozsądną propozycję, ale widocznie GKS woli stracić kasę niż puścić nam Gargułę wcześniej, mówi się trudno. Jakoś sobie damy radę