Moim zdaniem Bełchatów będzie wyczekiwał do końca okna transferowego w sprawie Garguły. Do ostatnich dni jego propozycja będzie wysoka, a jak zobaczą, że Wisełka się nie złamie i nie przyjmie ich propozycji, to tuż przed zakończeniem dadzą dużo niższa cenę żeby choć trochę zarobić na Gargule. Jeśli GKS teraz nie odda nam Guły to będzie dla nich nieopłacalne, raz, że stracą kasę za zarobki piłkarza dwa, że odchodzi latem na R22 i stracą piłkarza nie zarabiając nic na jego przeprowadzce. Czyli jak widać muszą go nam opchnąć już zimą.
PS: Oby tak było
