matti123 napisał(a):

Dlatego powinniśmy podpisać kontrakt z Silanpaą, i przetrzymać z Pawłkiem do czerwca, lub spróbować Fina wyciągnąć wcześniej, tak jak robimy z Gargułą. Wydaje mi się, że to lepsze rozwiązanie niż ściągać no-name'ów z Indii (chociaż ciągle uważam, że Dudu zasługiwał na przedłużenie umowy).
Oczywiście bazuję tu tylko na opiniach sztabu szkoleniowego, bo sam nigdy Henriego nie widziałem.
Dziwię się Bełchatowowi. Po pierwsze, podobno zostali bez pieniędzy na transfery, więc każdy grosz, a szczególnie 125 tys €, byłby dla nich zbawieniem. Po drugie, tak jak ktoś wspomniał, wydadzą grubą kasę na pensję dla piłkarza, któremu wcale nie będzie zależało na grze.
Mam nadzieję, że to po prostu świetni negocjatorzy, a nie uparte osły.