Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6983
Stary 11.01.2009, 15:21
matti123 napisał(a):Wyświetl post
Bez bramkarza damy radę,
Dlatego powinniśmy podpisać kontrakt z Silanpaą, i przetrzymać z Pawłkiem do czerwca, lub spróbować Fina wyciągnąć wcześniej, tak jak robimy z Gargułą. Wydaje mi się, że to lepsze rozwiązanie niż ściągać no-name'ów z Indii (chociaż ciągle uważam, że Dudu zasługiwał na przedłużenie umowy).
Oczywiście bazuję tu tylko na opiniach sztabu szkoleniowego, bo sam nigdy Henriego nie widziałem.

Dziwię się Bełchatowowi. Po pierwsze, podobno zostali bez pieniędzy na transfery, więc każdy grosz, a szczególnie 125 tys €, byłby dla nich zbawieniem. Po drugie, tak jak ktoś wspomniał, wydadzą grubą kasę na pensję dla piłkarza, któremu wcale nie będzie zależało na grze.
Mam nadzieję, że to po prostu świetni negocjatorzy, a nie uparte osły.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 11.01.2009 o godz. 15:48.
Odpowiedz cytując