Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jacek67
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline
#
6981
11.01.2009, 14:34
Panowie
a ja mysle ze Bełchatów tak się napina bo;
1 wzielismy im Boguskiego wczesniej niz w umowie
2 chcielismy Gargułe w lecie bo mial miec klauzule
to teraz się odwdzieczają i tyle
jacek67
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacek67
Znajdź inne posty napisane przez jacek67