Wyświetl pojedynczy post
matern
Member
 
Od: 07.2008
Skąd: biezanow/czarnochowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6979
Stary 11.01.2009, 14:22
caly czas jest tu temat Garguly a finski bramkarz chce sie do nas przeniesc trzeba liczyc ze JB sie postara zarobkow wioelich to nie bedzie chcial ten finski klub za to pol roku tez pewnie nie krzyknie tyle co belchatow
http://www.wislasoccer.com/news_item_10303.htm
Odpowiedz cytując