caly czas jest tu temat Garguly a finski bramkarz chce sie do nas przeniesc trzeba liczyc ze JB sie postara zarobkow wioelich to nie bedzie chcial ten finski klub za to pol roku tez pewnie nie krzyknie tyle co belchatow
http://www.wislasoccer.com/news_item_10303.htm