Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6973
Stary 11.01.2009, 13:55
zim zum napisał(a):Wyświetl post
czyli wg Ciebie na całym świecie nie ma takich zawodników? Dla mnie przyjście Żurawskiego to ewidentny dowód na to, że nasz scouting to fikcja i w klubie nie mają żadnego pomysłu na wzmocnienie składu, więc decydują się na doraźne rozwiązania (vide Żurawski).
Nie przesadzaj Żurawski to legenda Wisły. I nawet dla względów pozasportowych fajnie jakby wrócił.
Poza tym byłby dobrym duchem. Zapewne chiałby pociągnąć drużynę do jakiegoś sukcesu żeby jeszcze bardziej być zapamiętanym na koniec kariery.
Odpowiedz cytując