Tylko_Wisła! napisał(a):

|
Jak dla mnie lepiej poczekać na Gargułe do lata i kupić za tą kase co dawaliśmy GKS-owi dobrego bramkarza.
|
Czy mozemy czekać? Czy bez wzmocnień mamy gwarancję zdobycia Mistrzostwa Polski? Beto to na razie tylko wielka niewiadoma. Jeśli Garguła nie trafi teraz do Wisły, to gdzie są realne wzmocnienia? Co ze skrzydłowymi?