Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6967
Stary 11.01.2009, 13:33
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie lepiej poczekać na Gargułe do lata i kupić za tą kase co dawaliśmy GKS-owi dobrego bramkarza.
Czy mozemy czekać? Czy bez wzmocnień mamy gwarancję zdobycia Mistrzostwa Polski? Beto to na razie tylko wielka niewiadoma. Jeśli Garguła nie trafi teraz do Wisły, to gdzie są realne wzmocnienia? Co ze skrzydłowymi?
Odpowiedz cytując