Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6965
Stary 11.01.2009, 13:28
szkoda Gargulca, w tej sytuacji głeboko wierze że ciężar rozgrywania akcji na wiosne weźmie na siebie Jirsak.W końcu zapłacono za niego więcej niż za Stilicia i mam nadzieje że bedzie tak podawał i strzelał jak Bośniak
Odpowiedz cytując