Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6960
Stary 11.01.2009, 12:56
A dziwicie się GKS? mają bogatego sponsora, to sobie mogą szastać kasą. Posadzą Gargułę na ławie i będzie gotowy do gry dopiero na zime 2009.
Odpowiedz cytując