Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6958
Stary 11.01.2009, 12:15
Garguła jest nam potrzebny już teraz , bez dwóch zdań.!

Co do Beto, to raz że gość za wiele ostatnio sobie nie pograł , a dwa to że po oglądnięciu jego bramek i akcji jego gra przypomina "coś" pomiedzy B.Radowanowiciem a Kryszałem....,specjalnej "brazyliany " tam nie dostrzegłem. Obym był w błędzie, nie ma co za wiele sobie obiecywać żeby nie było wielkich rozczarowań.

Z drugiej strony naturalne że " Ronaldo" za darmo do Wisełki nie przyjdzie...
Odpowiedz cytując