Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1464
Stary 11.01.2009, 11:56. ciekawostka
Nie wiedziałam gdzie to wkleić więc tu. Taką informację znalazłam przeglądając PS z 18.XI.1945 r nr 29 str 4:

SKRA ULEGŁA W PRUSZKOWIE ZNICZOWI

Warszawa 18.XI (tel. wł.). Do przerwy wynik bezbramkowy. Gra bardzo ostra. W II połowie 4 graczy Skry zniesiono z boiska. Sędziował nieudolnie ob. Gutman. Skra II - Znicz II 3:4.


A panuje opinia, że obecnie gra się brutalnie....
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 11.01.2009 o godz. 11:59.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując