Nie wiedziałam gdzie to wkleić więc tu. Taką informację znalazłam przeglądając PS z 18.XI.1945 r nr 29 str 4:
SKRA ULEGŁA W PRUSZKOWIE ZNICZOWI
Warszawa 18.XI (tel. wł.). Do przerwy wynik bezbramkowy. Gra bardzo ostra. W II połowie
4 graczy Skry zniesiono z boiska. Sędziował nieudolnie ob. Gutman. Skra II - Znicz II 3:4.
A panuje opinia, że obecnie gra się brutalnie....
