Wyświetl pojedynczy post
TSeq
Junior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KRK - R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6955
Stary 11.01.2009, 11:19
wszystko fajnie, tylko jest jedno małe ale...
Nasi działacze naciskają na pozyskanie Guły już teraz nie dlatego, że jest on nam niezbędny do zdobycia mistrzostwa, bo to może się udać nawet z takim składem jaki mamy teraz ( a jeśliby się udało zakontraktować Żurawia to już w ogóle bajka), tylko dlatego, żeby zgrał się on z drużyną przez te pół roku i był gotowy do gry w pucharach.
Jak to ktoś już słusznie wcześniej zauważył my będziemy systematycznie odmładzać skład i kto wie ilu graczy odejdzie w lecie, więc dobrze jakby choć trzon drużyny, która ma grać od nowego sezonu rozumiał się na boisku
Odpowiedz cytując