Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_ostrowiak
Member
Od: 02.2008
Skąd: Ostrów Szlachecki
Offline
#
6952
11.01.2009, 11:15
Według informacji R.Osucha podobno GKS chciał 700 tys euro!!! ,a Wisła dawała 4 zawodników i 500tys zł .Jeśli to prawda to faktycznie lepiej poczekać do lata
Wiślak_ostrowiak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak_ostrowiak
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak_ostrowiak