Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_ostrowiak
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Ostrów Szlachecki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6952
Stary 11.01.2009, 11:15
Według informacji R.Osucha podobno GKS chciał 700 tys euro!!! ,a Wisła dawała 4 zawodników i 500tys zł .Jeśli to prawda to faktycznie lepiej poczekać do lata
Odpowiedz cytując