Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#940
Stary 11.01.2009, 11:11
Duzo nowych twarzy od poczatku pierwszego sezonu to tez niedobrze, bo nowi zawodnicy musza sie zaadoptowac w nowym otoczeniu, zanim zgraja sie z zespolem i stana sie jego czescia musi minac troche czasu. Nalezy ich wprowadzac powoli, nie na chama od razu wszystkich, niektorych wyslac do rezerw, niech tam sie rozegraja i wowczas pomalu wprowadzac do pierwszej druzyny, wpuszczajac na 20-30 minut.

Poza tym mozesz miec klopoty z motywacja zawodnikow. Jezeli wygrywaja z Lechem i Legia, a dostaja od Odry, czy innego Plocka to wszystko wina kiepskiej motywacji. Wszystko lezy w ich glowach i odpowiedniego nastawienia przed spotkaniem. Moze popatrz jak reaguja na konferencje, na rozmowy motywacyjne przed spotkaniem i sprobuj z tym pokombinowac.
Odpowiedz cytując