Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6944
Stary 11.01.2009, 00:07
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Baszczu za Żurawia do Larissy.

http://ekstraklasa.wp.pl/wid,1073641...l?ticaid=174c5
.Tak samo chciano pójśc na wymiane z Bełchatowem, za Gargułe Wisła miała im dac Zienia i Mauro ale PGe nie przystał na taka wymiane

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html

- Nawet, gdyby Łukasz miał zagrać wiosną w dwóch spotkaniach, to i tak warto go zatrzymać - mówił wczoraj trener GKS-u.
jakoś im się nie dziwię że nie wzięli Cantoro i Zieńczuka....
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując