AbdulTsw napisał(a):

YY mam pytanko: gracie na hamachi czy tylko oryginalne wersje ?
|
gramy na "średnio oryginalnej" fifie... tak zgadza sie przez hamachi gramy no chyba ze ktos ma zewnetrzne IP
i odrazu poprzedzę Twoje pytanie: zapisy do nowej ligi/turnieju beda jak skonczymy grac ta obecna
