Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6943
Stary 10.01.2009, 21:43
irman napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś tam w C+ Łysy mówił, że doszli do wniosku (nie wiem z kim), że Lewandowski nie jest wart kontraktu jakiego sobie zażyczył, a kwota miała być chyba jak u Brożka. Nie chodziło więc o cenę odstępnego dla klubu.
Jak dla mnie to akurat dobrze, że na takie zarobki jak Brożek dla Lewandowskiego się nie zgodzili. Nie oszukujmy się, bo gośc jeszcze nic nie osiągnął, aby miec takie zarobki.

Myślę, że przyjście Żurawskiego byłoby dobrym rozwiązaniem. Jeśli ktoś pisze, że się nie nadaje to ma zdrowo namieszane w głowie. Larsson w wieku 33 lat poszedł do Barcelony, gdzie grał 2 lata.
Odpowiedz cytując