|
Konkretnie NIc nie wiemy , jak i o co poszło , wszystko plotki i domysły. Temat wałkowany 300 razy i nic nowego nie wiadomo. Przyszedł, świetnie grał, kupę zdrowia zostawił, odszedł i ...bye bye na drogę , sam sobie karierę i reputację u kibiców popsuł.
Nikola?.. Przywiązanie do klubu?(może)... Piłkarz?..
W piłkę grać umiał (umie) ale dobrym PIŁKARZEM to on nigdy nie będzie...
|