Mam pytanie odnośnie mojego telefonu
Oto on

LG KU990 VIEWTY
Problem tkwi w baterii,gdy ładuje całą noc baterie to komorka wytrzymuje mi tylko do wieczora!
Jest to nie normalne szczególnie gdy telefon jest z salonu,zakupiony w wakacje.Myślalem że źle naładowałem za pierwszym razem baterie,ale podobno w nowych telefonach juz nie jest potrzebne formatowanie baterii.
Jeżeli jest ktos mi w stanie pomoć byłbym bardzo wdzieczny!