darotsok73 napisał(a):

|
Franek to zawodowy piłkarz a nie kibol-fanatyk
|
Pewnie caly oftop poleci(choc jakby sie komus chcialo to mozna by to przeniesc do bylych grajkow) ale wlasnie o to chodzi -zawodowy(z profesjonalnym podejsciem) pilkarz respektuje tak kontrakt jak i ustalenia przedsezonowe.
Norma sa odejscia w przerwach miedzy rundami ,natomiast wymuszona przez samego pilkarza ucieczka w trakcie trwania rundy to olewka tak pracodawcy jak i kibicow , dlatego ja tez na niego leje.