Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6941
Stary 10.01.2009, 19:45
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Franek to zawodowy piłkarz a nie kibol-fanatyk
Pewnie caly oftop poleci(choc jakby sie komus chcialo to mozna by to przeniesc do bylych grajkow) ale wlasnie o to chodzi -zawodowy(z profesjonalnym podejsciem) pilkarz respektuje tak kontrakt jak i ustalenia przedsezonowe.
Norma sa odejscia w przerwach miedzy rundami ,natomiast wymuszona przez samego pilkarza ucieczka w trakcie trwania rundy to olewka tak pracodawcy jak i kibicow , dlatego ja tez na niego leje.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując